В амбулаторії сімейної медицини у Бердичеві пацієнтка напала на сімейну лікарку. Навіть пацієнтам дісталося, коли вони намагалися вгамувати бійку.
Тепер медик у лікарні вже як пацієнтка, а справою займається ДБР. Адже нападниця виявилася суддею апеляційного суду.
Конфлікт стався через те, що лікар протягом 40 хвилин так і не прийняла хвору жінку з підвищеною температурою. Свідки розповідають, що лікаря навіть били ногами у спину.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55