У полі під Черкасами перехожий натрапив на два понівечених трупа. Майже два роки справу слухала Черкаська колегія суддів, і ось нарешті фінал.
Мешканець Сміли, який прямував на дачу навпростець, знайшов на узбіччі два бездиханних тіла. Трупи були рясно вкриті гематомами з численними ножовими та вогнепальними пораненнями. Жертви - мешканці сусідніх Черкас.
За підозрою затримали двох чоловіків. Один з них не те що знав своїх жертв, а жив в одному під'їзді з одним із убитих. Підсудний переконує: саме жертви призначили ту фатальну зустріч посеред поля. Замість розмови сталася бійка. Обвинувачені дубасили опонентів битками, поштрикали ножем та ще й стріляли з пістолета.
Засудженим призначили 14 років тюрми. Також вони мають відшкодувати всі витрати на поховання та заплатити сім’ям жертв по 200 тисяч моральної компенсації.
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00