У декого потяг до дітей, так би мовити, професійний. Виключно через гроші.
Чиновники на Прикарпатті майстерно заробили на школярах. Суми просто космічні.
Начебто, купували для шкіл сучасну техніку, а виявилося, що якість тих обнов низька. Від екранів низької якості у першачків болять очі.
Як зекономити на дітях і заробити собі "на Мальдіви"? Ганебний майстер-клас від людей у високих кріслах.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55