Чорні рієлтори замовили квартиру: у Дніпрі фельдшери намагались викрасти одинокого пенсіонера (відео)

У Дніпрі троє фельдшерів намагалися викрасти самотнього пенсіонера. Вони вдерлись у квартиру, повалили на його на підлогу, побили та почали зв'язувати.

За словами чоловіка, його зв’язали мотузкою і намагалися витягти з дому. Проти трьох дужих незнайомців 61-річний Сергій не мав жодних шансів.

Крики знесиленого пенсіонера почув сусід Віталій. Він - патрульний, тому не повірив у медичний маскарад і заяви незнайомців, що вони є психіатричною бригадою. Ті почали розповідати, що приїхали на виклик, мовляв, у сусіда буйний розлад, він відкривав газ, а ще у нього "синдром Плюшкіна". Тоді Віталій запропонував викликати поліцію, адже знав, що у сусіда цих якостей немає. Щойно трійця почула про поліцію, як про пацієнта вмить забула.

Потерпілий - самотній, з оформленою інвалідністю. Ані дітей, ані близьких родичів у нього немає. При цьому він є власником трикімнатної квартири, а нотаріально завірених заповітів немає. Він і сусіди впевнені, що це шахраї хотіли таким чином відібрати у нього майно. Чоловік дуже тихий і для всіх сусідів непомітний. Якщо така людина зникне - кинуться її шукати через тиждень, місяць або навіть більше, припускає рятівник пенсіонера.

Завдяки камерам відеоспостереження фельдшерів викрили. У це важко повірити, але вони виявилися справжніми працівниками медичної допомоги. За версією слідства, вони погодилися на замовлення викрасти пенсіонера. Тепер шукають організатора цього злочину.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення