Винних – не поспішають карати, навіть не висувають підозри. Незважаючи на те, що є свідки злочину. Останні – ще й отримують погрози телефоном – їм радять обережно ходити, їздити і потурбуватися за близьких.
Жертви кажуть: все це - тому що своїх правоохоронна система не здає. Історія чоловіка, якому дісталося від людей у міліцейській формі - далі.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55