Одні несуть квіти на могили, інші – несуть варту аби не допустити жодної радянської символіки та пропаганди. Поліція відпрацювала на ура, хоча провокація таки була. І зовсім не там, де очікували.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55