У Житомирській області знайшли директора місцевої школи, який зник ще два місяці тому - на початку серпня. І до цього часу про нього не було жодної звістки.
На чоловіка випадково натрапили грибники. Він висів на зашморгу у лісосмузі. У міліції версія одна - самогубство. Однак причин ніхто не знає. Ані у сім’ї, ані на роботі. Із подробицями - Тетяна Островщук.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55