Степану лише 16, а він вже професійний викрадач маршруток.
В це не віриться, але першу маршрутку він викрав у 8 років. Та на всю країну Степан став відомим, коли викрав за тиждень аж дві машини.
Переляканий водій того дня звернувся до поліції через зникнення автівки. Маршрутку помітили копи у центрі міста. Як же вони здивувалися, коли побачили, що маршрутка зупинилася на зупинці для того, щоб висадити пасажирів. А за кермом був той самий Степан. Хлопця затримали, але того ж дня і відпустили. Та молодий мрійник просто так не здався і викрав іншу маршрутку.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55