Зв'язок з ними було втрачено переважно наприкінці лютого - під час найзапекліших протистоянь у центрі столиці. По справах зниклих відкрито лише 4 кримінальних провадження. Волонтери, що займаються пошуком, нарікають, що силовики лише імітують роботу. У міністерстві внутрішніх справ кажуть: інформація по більшості людей не повна – і це ускладнює їхню роботу.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55