Володимир Опанасенко-довічник. У Вінницькій тюрьмі він 11 років. Чоловіка звинуватили у замовленні вбивства бізнес-партнера.
То був надгучний злочин. Авто бізнесмена підірвали на парковці. Мишень -сам бізнесмен відбувся тоді легкими телесними, а ось випадкова школярка, 14-річна дівчина, яка проходила повз, загинула. Панасенко ніколи не визнавав своєї вини. Адвокат і дочка засудженого вирішила що звільнити батька можна. Чоловік хворіє на астму, немає доган з боку адміністрації. Але суд відмовив, бо в українському законодавстві немає прівелей для хворих засуджених. Адвокати подають апеляцію. Закон-єдиний для всіх довічників. Володимир не хоче помирати у тюрьмі.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55