Тротуари завалені сміттям. Мешканці Дрогобича на межі. Величезна купа небезпечного сміття біля центру молоді з особливими потребами.
На вулицях стає просто небезпечно. Чим далі від центру міста, тим більше сміття. Його вивозять раз на місяць. Така катастрофа в місті вже більше 6 місяців. Чиновники оголосили місто зоною екологічного лиха. А екологи запитують, чому просто не вивезти сміття?
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55