Сезонне загострення, нажаль, триває. Маємо одразу два самогубства на Рівненщині. В обох випадках із життя пішли неповнолітні. Школярки із одного села. Спершу наклала на себе руки старша дівчина. Потім - її молодша товаришка. У своїй передсмертній записці вона так і зазначила - іду за своєю подругою.
Селяни винуватять перед усім мережу інтернет, мовляв подруги дуже нею захоплювалися. Проте мають претензії і до школи. Бо там не було штатного психолога.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55