Субсидії – для фінансування Нафтогазу. Підвищені тарифи – для спустошення кишень українців. А реформа ЖКГ – одна зі схем геноциду. Так нову тарифно-комунальну хвилю називають експерти. Вже в кінці цього місяця платіжки за газ приведуть споживачів у стан шоку
Випуск Надзвичайних новин від 02.05.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55