Міністр охорони здоров’я каже – така цифра насамперед пов’язана з тим, що хворі пізно звертаються до медиків. Проте зауважує: підстав для паніки немає.
Загалом, у 16 областях – карантин. На порозі епідемії – Донецька та Рівненська області, там нарахували найбільше хворих. А за смертністю лідирує Одещина. Там від недуги померло 20 людей
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00