Міністр охорони здоров’я каже – така цифра насамперед пов’язана з тим, що хворі пізно звертаються до медиків. Проте зауважує: підстав для паніки немає.
Загалом, у 16 областях – карантин. На порозі епідемії – Донецька та Рівненська області, там нарахували найбільше хворих. А за смертністю лідирує Одещина. Там від недуги померло 20 людей
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55