Беззахисні перед інфекціями! Мова йде про всіх українців. Наша держава – у червоній зоні епідеміологічного ризику. Вже зовсім скоро у нас можуть початися масові інфекційні недуги.
Причина: поголовне зменшення вакцинації українців. Програма імунопрофілактики 2009 – 2015 років – провалена. Щеплень немає від кількох небезпечних недуг. Навіть звичайну вакцину від туберкульозу для новонароджених українці шукають самотужки. Чому? Тому що гроші – розкрадені. Ким і як – дізнаєтеся від Ігоря Шумика.
Випуск Надзвичайних новин від 04.05.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55