Харківські гвардійці отримали лист із минулого. Аркуш паперу із посланням від пращурів - знайшли під час ремонту у колишній казармі. Записка була схована у банці з-під цукерок і замурована у стіні.
Лист датований 62-м роком. Написали його п’ятеро тодішніх строковиків. Вони вірили у світле майбутнє комунізму та передавали усім свої вітання. Гвардійці сподіваються відшукати авторів листа. Щоправда це буде нелегко. Чоловіки вже мали розміняти восьмий десяток років - і, вочевидь, розкидані по усьому СНД
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00