26-річний Дмитро не приховує, що машину припаркував в недозволеному місці. Та був готовий сплатити штраф.
Аж раптом копи запропонували альтернативний варіант: купити каву за рахунок Дмитра. Найчастіше за все водії не подають скарги. Дмитро перший у Львові, хто погодився відкрито свідчити проти патрульних. Хлопець впевнений, що якщо мовчати, то "нові поліцейські" швидко перетворяться на старих даїшників
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55