Гігантське полум'я з чорними клубами диму повністю затягло небо у Первомайську на Миколаївщині.
Один-єдиний неврівноважений відвідувач "Епіцентру" примудрився спалити цілий гіпермаркет. Він не просто знищив величезний магазин, а ще й порубав сокирою двох охоронців, що намагалися його спинити.
Палій каже, що підпалив гіпермаркет, аби помститися його власнику, який, за його словами, "займався геноцидом українців".
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55