Як члена Вищої ради юстиції запідозрили у величезному хабарі (відео)

Черговий високопосадовець погорів на хабарі. Члена Вищої ради юстиції Павла Гречківського затримала Генеральна прокуратура. Правоохоронці знайшли в його сумці 500 тисяч доларів. Одразу ж Луценко вимагає відставки Гречківського

Павла Гречківського викликають до прокуратури та допитують. Готується підозра. А поки що – він сам просить у ради юстиції відпустку.

Прокуратура наголошує – це пряме порушення закону. А відпустку вважають самоусуненням. Гречківський – людина відома. Дехто називає його «судовим рішалою». Бо, наче б то, працює не один, а в парі з відомим суддею господарського суду – Артуром Ємельяновим.

Тепер високопосадовцеві не до жартів. Генпрокурор Юрій Луценко вже зробив гучний анонс: у Гречківського заарештували автомобіль Майбах, ціна якого стартує від 800 тисяч доларів. Незабаром обіцяють і обшуки вдома. Гречківський давно відомий своєю пристрастю до дорогих речей. Як то годинник за 500 тисяч доларів. Поки що в національній спілці адвокатів України готові захищати свого колегу. Наголошують: Гречківський отримував погрози.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення