Не витрачатися на комуналку а -заробляти на ній. Таке виявилось теж можливим в Україні . Довів це інженер-механік з Луцька, який вдома обладнав сонячну електростанцію і тепер - продає надлишкову енергію, заробляючи до 25 тисяч гривень на місяць.
Випуск Надзвичайних новин від 10.06.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55