У столиці пройшла генеральна репетиція військового параду до Дня Незалежності, але коли містом поїхали танки та артилерія, – обернулася скандалом. У Києвавтодорі заявили, що техніка масово зруйнувала асфальтобетонне покриття. Натомість у Міноборони запевнили, що всі важкі машини перевзули у спеціальні гусениці. А в подряпинах на дорозі винна не техніка – а погана якість покриття.
Випуск Надзвичайних новин від 22.08.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55