Тисячі харків’ян спізнилися на роботу та навчання. І все – через телефонний дзвінок. Анонім повідомив: усі станції метро, що підпадають під декомунізацію, будуть підірвані. Силовикам довелося оточити одразу шість станцій підземки. Кілька годин пересічні містяни витрачали нерви і кошти – на переповнені маршрутки.
Випуск Надзвичайних новин від 16.05.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55