Прикордонники затримали авто, у якому перебували двоє українців та троє вихідців із Шрі-Ланки. Наші громадяни, які й організували незаконний трафік, не мали при собі документів навіть на машину. Проте мали чітку схему маршруту.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22