Прикордонники затримали авто, у якому перебували двоє українців та троє вихідців із Шрі-Ланки. Наші громадяни, які й організували незаконний трафік, не мали при собі документів навіть на машину. Проте мали чітку схему маршруту.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55