Екологічна катастрофа, масштабніша за львівську, - вже під боком у киян. Виявилося: сміття, що везуть з культурної колиски України, не доїжджає до заводу Енергія і не спалюється. Його по-тихому скидають у Києво-Святошинському районі, де і свого вже - понад норму. Екологи б'ють на сполох: місцеві ледь не через одного хворіють на онкологію, а вода в колодязях - реальна отрута. Чому влада бреше про безпеку? Спецрепортаж Олександри Тіторової
Випуск Надзвичайних новин від 06.06.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55