Дитячий шпиталь обікрали на понад 9 мільонів. Столична лікарня Охматдит знову в центрі корупційного скандалу. Кошти, що протягом останніх чотирьох років мали йти на обладнання та будівництво – канули у змові бізнесменів та посадовців. Схему розкривала Вікторія Сеник.
Випуск Надзвичайних новин від 22.07.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55