У містечку Острог на Рівненщині домашній кіт заліз у дитячий візочок, де спало 4-місячне немовля та ліг дитині прямо на обличчя. Батьки цього не помітили, а коли мати прийшла будити сина, той уже не дихав.
Повернути малюка до життя спершу намагався батько, а потім – і медики швидкої з лікарями реанімації, проте все марно. Протягом години реанімаційних заходів дитина так і не отямилась. Причиною смерті медики вказують асфіксію.
Професійний ветеринар називає цю смерть нещасним випадком.
Дмитрик був четвертою, найменшою дитиною у родині. Смерть приголомшила весь Острог, адже ані до матері, ані до батька жодних нарікань не було.
Якщо розтин підтвердить, що малюка задушив кіт - справу закриють. Правоохоронці схиляються до версії про нещасний випадок.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55