Це командир роти одного з батальйонів столичного Управління патрульної поліції. Під час оформлення ДТП він скористався безпорадністю постраждалого водія та обікрав потрощений в аварії автомобіль – поцупив із салону 17 тисяч доларів США.
Половину лишив собі, другу – розділив між підлеглими. Одного з патрульних чи то частка не влаштувала, чи то зухвалий вчинок обурив – відтак, він доніс на керівника. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтями крадіжка та зловживання службовим становищем. У ході обшуку більшість поцупленої готівки знайшли у поліцейських вдома.
Випуск Надзвичайних новин від 16.03.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55