Львівський непотріб вже у столиці. Його спалюють на заводі "Енергія", але як дізнався Ігор Шумик , після спалення 3 тонн твердих побутових відоходів залишається тонна шлаку, який знову ж таки, потрібно кудись везти Куди саме – дивимося далі.
Випуск Надзвичайних новин від 22.06.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55