Від понеділка машин на лініях значно поменшало. Зранку дістатися на роботу дуже складно. Тролейбуси та автобуси – переповнені. Майже щодня маршрути міста не дораховуються то одного, то двох автобусів та тролейбусів. На сьогодні це вже 5-ть машин із 44-х. Транспортники пояснюють: лише за цей тиждень від грипу злягли 10-ть водіїв.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55