Кулібін на Дніпропетровщині незвично "знижував" вартість комунальних послуг (відео)

Народним креативом - по високих тарифах. На Дніпропетровщині копи викрили електрика, який допомагав українцям суттєво зменшити суми в комунальних платіжках. Умілець за допомогою хитрого винаходу перероблював лічильники. І тепер правоохоронці перевіряють усю його клієнтську базу - а це - більше п'яти тисяч родин по всій Україні!

Що тепер світить «комунальному Робін Гуду», і кому з вас слід замислитися?

Перероблені лічильники, пломби, кліше, спеціальні інструменти для зупинки приладів обліку та безліч інших - свого роду унікальних винаходів. Усе - аби обдурити українських постачальників світла, газу та води.

Величезну купу цього добра - правоохоронці вилучили у народного умільця з Павлограду. Тридцятирічний електрик сколотив команду з трьох чоловіків, запустив сайт і розгорнув цілий бізнес. За гроші понад два роки поспіль допомагав українцям зменшити суми в комунальних платіжках. Вартість одного такого диво-пристрою сягала близько 10-ти тисяч гривень.

Лічильники вони могли бути налаштовані в залежності від побажання покупці - вони могли або взагалі не враховувати енергію, або враховувати якийсь процент, в окремих випадках - це більш коштовні моделі - можливо самостійно регулювати та відсоток обсягів енергії, газу чи води.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення