Українська валюта продовжує стрімке падіння. В столичних обмінниках сьогодні за один зелений просили 27 гривень і 40 копійок. На чорному ринку долар коштує ще дорожче – 27.80.
Це поки що не психологічна межа – українці переживали і більші валютні скачки. Утім, люди вже активізувалися і купують зелений невеликими сумами.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55