У Коломийській дитячій лікарні-аншлаг. Там епідемія звільнення. Лікарі їдуть за кордон черезте, що їм не платять зарплатню.
Сума заборгованості вже більше 20 млн гривень. Скоротили 60 посад, але це не врятувало ситуацію. Ескулапи з плакатами зібралися біля стін нової поліклініки. Гроші застряли у державній скарбниці. Жодних обіцянок, вибачень та прогнозів. Вихід лише один: звільнення. Утім лікарі запевняють: не здадуться.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55