До обласної ради підтягуються з кожної підстанції швидкої допомоги. Медиків залишили без надбавок.
При зарплаті мінімум у 2, а максимум у 4 тисячі гривень, лікарям доведеться покласти зуби на полицю.
Крім грошей – протестувальники вимагають якісну апаратуру та нові автомобілі. Віталій приїхав з напарником з міста Броди. Там одразу на кілька сіл аж одна карета швидкої допомоги, і та на ладан дихає
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55