Це не акція залякування, а взяття небезпечної злочинної групи. У ГПУ прозвітували про черговий успіх. Кажуть - затримали банду, яка у листопаді напала на співробітників СБУ. До речі, учасників АТО – не забули наголосити прокурори
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55