Цілі вихідні одне за одним швидка допомога привозила дітей та вихователів до інфекційної лікарні.
Хворих уже 12-ро і всі під крапельницями. Симптоми у дітей та дорослих фактично однакові. діагноз у пацієнтів теж один на всіх. Медики б'ють на сполох і готують додаткові ліжка, адже постраждалих може бути значно більше. Усі діти обідали у дитячому садку. Пояснити, чому страви виявилися неякісними, у дошкільному закладі не можуть. Фахівці припускають, що наймовірніше, що діти та дорослі отруїлися м'ясом
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55