Материнське прокляття. Житомирський суд дав 3 роки умовно жінці, що викинула новонароджене маля на смітник у 10-ти градусний мороз. Немовля вціліло. Та тепер горе-матір просить суд повернути їй доньку.
Випуск Надзвичайних новин від 04.06.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55