У Запоріжжі мати віддала сина жебракувати за шістсот гривень в день.
Жінку взяли просто під будинком із грошима, коли вона вже відправила свою дитину з так званим роботодавцем на роботу.
Родина неблагополучна і вже давно за нею наглядали соціальні служби.
Та виявилось, що не все так однозначно. Родичі затриманої жінки вважають, що мати просто підставили поліцейські задля своїх показників та премій.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55