Поки одноока та нещадна. Медична реформа наводить невимовний жах на українців. Що ж змінеться тепер?
З 2-го квітня пацієнти повинни складати угоди з лікарями. Перед нами постає складне питання: кому довірити своє здоров'я. Як з десятків лікарів вибрати найкращого. У столичній амбулаторії навіть для сторожил медична реформа це-справжній стрес. Жінка ходить по різних лікарях, але направлення вона бере тільки у терапевта.
Найцікавіше те, що у амбулаторіях не знають, як працювати за новою схемою.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55