Прийти на зупинку громадського транспорту і сісти у перший автобус - нині це мрія.
Доведеться почекати на зупинці. А як же бути медикам, яким потрібно потрапити на роботу вчасно? У Полтавській міськраді до вирішення цієї проблеми підійшли творчо. Медиків позначили жовтими стрічками, а щоб хитрі місцеві не вдавали з себе лікарів, видають медикам ще й посвідчення. Нині чиновники вирішують питання, як транспортувати медичних працівників до місця роботи.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55