Краще розстріл, аніж реформа! Із такими гаслами більше сотні сумчан вийшли під стіни однієї з міських поліклінік. Чутки про те, що її закривають, обурили людей. Переконані: це ні до чого доброго не приведе. Їхати в лікарню, до якої приєднують їхню, у центр міста хворі – не хочуть. І вимагають залишити все так, як є. Чому реформа, яка мала би покращити якість медицини, призводить до зворотних результатів?
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55