Мешканці одразу 30-ти квартир вже декілька років поспіль судяться із колишнім роботодавцем – фармацевтичною фірмою – за своє житло.
Кажуть, ще 20 років тому уклали договір про дольове будівництво і справно за нього платили. Втім коли будинок був зданий у експлуатацію, замість свідоцтва на право власності, мешканцям видали договори купівлі-продажу.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55