На Черкащині у монастирі відкрили першу в Україні добровільну команду монахинь-пожежниць.
У Холодному Яру на Черкащині черниці створили першу в Україні добровільну пожежну команду. Рятувальний загін діятиме при Свято-Троїцькому Мотронинському жіночому монастирі.
Команда з п’яти людей опікуватиметься безпекою не лише монастиря, а й найближчих 9 сіл. Адже відстань найближчої пожежної частини до цих населених пунктів аж 20 кілометрів.
Жінки пройшли навчання і впевнені у своїх силах.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55