Звичайна сварка поміж подружжя може закінчитися надзвичайно неприємно. Чоловік облив жінку бензином і підпалив!
А сам утік. Сусіди кинулися рятувати бідолашну, з тяжкими опіками її госпіталізували. Чим закінчилася жахлива історія? Чи знайшли неадеквата?
До Черкаської лікарні із СмІли привезлИ пацієнтку з тяжкими опіками: на тулубі, на голові й навіть на обличчі. 42-ворічну жінку підпалив власний чоловік. І врятувати бідолашну лікарям, на жаль, не вдалося. У будинку постраждалої лежить каністра з-під бензину. Всюди - сліди вогню. Пропалений диван, підлога і навіть шпалери. А от підозрюваного вдома немає. Та його таки знайшли - у місцевому готелі. 55-тирічний чоловік виправдовується - був надто п'яний. І це ще він, виявляється, пожалів дружину
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55