Посеред ночі до оселі чоловіка завітали невідомі.
Садистів Микола не розгледів. Згадає, що їх було 3. Його гамселили і вимагали гроші. Чоловік віддав пенсію 1.5 тисячі. Все, що було. Навіть винесли горіхи. Місцеві переконані, що з односельця познущалися професійні бандити.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55