У сумці з харчами, яку намагалися передати до Дніпрпетровського СІЗО – правоохоронці знайшли метамфітамін. Редиску розрізали і начинили психотропами. Партія потягнула на майже 40 тисяч гривень. Цікаво, що гостинець був адресований чоловікові, якого лише тиждень тому затримали за продаж наркотиків. Тепер і жінці, яка намагалась передати усе це добро – світить тюрма.
Випуск Надзвичайних новин від 11.05.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55