Величезними бетонними брилами усипана вулиця.
Вони посипалися з новенької багатоповерхівки. В офісі забудовника НП не коментують.На будівництві побували правоохоронці, але криміналу немає тому, що власник пошкодженого автомобіля до поліції не звернувся.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55