Чоловіку запропонували підзаробити. Пенсіонер вдома залишив документи, а тепер не може повернутися.
Він залишився на вулиці без документів, без даху і без грошей. Поліція не реагує. Якби не сусідка, яка приїхала з Донбасу і знає, як це залишитися на вулиці, так би і став чоловік безхатченком
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55