На Харківщині – сказ. Під наглядом лікарів – одразу п'ятеро людей.
Безпритульний пес більше тижня тероризував жителів селища Люботин. Тварина оселилася біля залізничноï станціï і кИдалася на перехожих. Коли собака відправила до лікарні двох дітей – терпець селян увірвався. Місцеві мисливці застрелили пса. Лікарі ж поставили діагноз – тварина була хвора на сказ! Ось тільки вакцини проти смертельноï хвороби у лікарнях області немає. Препарат люди шукають самі – за кордоном.
Випуск Надзвичайних новин від 18.03.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55