На Херсонщині двоє дітей залишилися без батька. Його, на шаленій швидкості, збив автомобіль, коли чоловік їхав селом на велосипеді. І вже півтора року сім'я безрезультатно домагається правди.
Тричі кримінальне провадження відкривали й закривали знов, і врешті винним зробили самого загиблого. А водія, що з порушенням правил убив людину, просто оштрафували. Як таке, взагалі, може бути в цивілізованій країні? Шокуюча правда - за 10 секунд.
Вдова загиблого пам'ятає, як того вечора чекала на чоловіка, а той їхав велосипедом від сестри.
За якусь секунду життя перевернулося. Перелякана жінка кинулася на місце аварії.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55