Кілька сотен людей блокують трасу на Хмельниччині, бо вони замерзають у власних квартирах. Не розігнав людей навіть дощ.
Жінка прийшла з немовлям. Каже, що на вулиці така ж температура, як і на вулиці. Місцевий голова розповідає, що влада та підприємства вирішують проблемі між собою у судах, а страждають люди. Нікому не цікаво хто кому винен, люди за спожите розрахувались, але це вони сидять у холодних домівках з малими дітьми, а не чиновники, яким байдуже.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55